UDANYCH WYJŚĆ Z POKOJU

EKSPEDYCJA NA MARSA - CH BLUE CITY

POZIOM TRUDNOŚCI (7/10) SPRYT(87%)
LOGIKA (95%)
ZESPOŁOWOŚĆ (50%)
ZABAWA (100%)

Pokój dostępny od 6 grudnia. Prosimy o rezerwacje telefoniczne.

Jako grupa naukowców zostaliście wysłani na Marsa, żeby zbadać możliwość skolonizowania planety. Niestety w trakcie badań rzeczy wymknęły się pod kontroli… Nieznana forma życia, protomolekuła, zaczęła się rozmnażać w ekspresowym tempie i infekować ludzi oraz maszyny. Rozpoczęliście ewakuację, ale nie wszystkich udało się uratować. Pilot został zarażony i zaginął w czeluściach obcych macek. Macie 30 minut, aby zebrać wszystkie moduły potrzebne do startu, zanim protomolekuła zalepi wszystkie silniki. Na szczęście przed śmiercią Pilot przekazał Wam szczątki informacji, ale czy to wystarczy?

 
 

PANEL REZERWACJI (EKSPEDYCJA NA MARSA - CH BLUE CITY)

1-3 osób
poniedziałek - piątek (do 16:00)  - 70 zł
poniedziałek - piątek (po 16:00)  - 90 zł
sobota - niedziela - 90 zł
Rezerwację należy opłacić poprzez system bezpiecznych płatności internetowych PayU. Istnieje również możliwość rezerwacji terminu i opłaty gry osobiście w lokalu
 
OTWIERAMY NOWE POKOJE TEAM EXIT! Z tej okazji -25% do 24 listopada na hasło "LOVE TEAM EXIT" przy rezerwacjach indywidualnych.

KONTAKT

Team Exit Sp. z o.o.
ul. Wilcza 33/45
00-544 Warszawa


22 110 27 26
biuro@teamexit.pl

Sprawdź jak dojechać

Chcesz wiedzieć o aktualnych promocjach i wydarzeniach? Zostaw swój email!

Uwaga! Mega promocja okresowa!

Od poniedziałku do piątku w godz. 10-16 studenci z legitymacją wchodzą za 25 zł/os. Osoba bez legitymacji wchodzi ze studentami za 30 zł/os. Minimalna liczba osób: 3.