ROZWIĄZANIA DLA FIRM

Team Exit to idealne miejsce do tego, aby w samym sercu Warszawy zebrać firmowy zespół w celu integracji lub szkolenia.

Jako jedyny escape room Team Exit posiada w pełni wyposażoną salę konferencyjną, która umożliwia organizacje szkoleń z zakresu teambuildingu czy cech lidera, spotkań podsumowujących mijający rok czy spotkań w celu przekazanie strategii firmy na kolejne kwartały.

Po odbyciu panelu w sali konferencyjnej uczestnicy mają do dyspozycji wybraną ilość pokoi, w których można połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli rozrywkę i współpracę między pracownikami. Tylko tutaj masz szansę wykazać się swoimi dodatkowymi zdolnościami i kto wie, może wysunąć się na pozycje lidera w swoim zespole?
Real Life Escape Rooms to wejście do pokoju pełnego zagadek, w którym wraz z drużyną będziesz musiał wykazać się ponadprzeciętnym intelektem i kreatywnym myśleniem. Dodatkowo, aby opuścić pokój w wymaganym czasie, niezbędnym jest nieustanna komunikacja, wymiana informacji i współpraca, a wszystko to pod presją czasu...

Team Exit to doskonałe miejsce, by zintegrować i przygotować zespół do (nie)codziennych wyzwań w miejscu pracy. Przyjdź i sprawdź swój zespół!

Dzięki rozbudowanej ofercie pokoi i sali konferencyjnej Team Exit oferuje szeroką gamę możliwości dla klientów korporacyjnych, między innymi:
- sesja teambuildingu
- integracja nowych pracowników w zespole
- rekrutacja w miejscu innym niż zwykle.

Uwaga! Organizujemy Wigilie Firmowe!

W grudniu organizujemy również wyjątkowe wigilie firmowe. Ten specjalny dzień zaczynamy od godzinnej integracji w pokoju zagadek, a następnie przechodzimy do świątecznej sali, gdzie czeka na Nas uroczysta kolacja wigilijna. Wszystko w jednym lokalu Team Exit znajdującym się w centrum Warszawy.
Menu dostosujemy pod indywidualne preferencje klienta.

Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie według potrzeb i wytycznych klienta. Istnieje możliwość zamówienia cateringu do lokalu.

Firmy koszty mogą uregulować z funduszu socjalnego.

Zapraszamy do kontaktu:
event@teamexit.pl
tel. 661 114 814
BITWA 1:1
Idealna rozgrywka pomiędzy dwoma zespołami w pokojach o tym samym poziomie trudności. Który Team zdobędzie więcej punktów?
DOJAZD
Real Life Escape Game organizowany jest w lokalu firmy. Potrzebny jest tylko plan pomieszczenia i liczba uczestników.
SALA KONFERENCYJNA
Firmowe szkolenie, sesja team buildingu, a może rozrywka z animatorem i świetna zabawa przy grach planszowych? Wybierz opcję, która odpowiada Cie bardziej!
ELASTYCZNIE
Masz indywidualne potrzeby? Jesteśmy w stanie zaproponować szkolenia i integracje dopasowane do indywidualnych preferencji naszych klientów.

KONTAKT

Team Exit Sp. z o.o.
ul. Wilcza 33/45
00-544 Warszawa


22 110 27 26
biuro@teamexit.pl

Sprawdź jak dojechać

Chcesz wiedzieć o aktualnych promocjach i wydarzeniach? Zostaw swój email!

Uwaga! Mega promocja okresowa!

Od poniedziałku do piątku w godz. 10-16 studenci z legitymacją wchodzą za 25 zł/os. Osoba bez legitymacji wchodzi ze studentami za 30 zł/os. Minimalna liczba osób: 3.