URODZINY

Zastanawiasz się co tym razem wymyślić z okazji urodzin dla bliskiej Ci osoby? Skończyły Ci się oryginalne pomysły na niespodzianki? Kino, teatr, restauracja, kręgle to nie koniec możliwości w Warszawie! Urodziny w Team Exit z pewnością będą niezapomnianym wydarzeniem dla każdego bez względu na wiek!

Pomożemy Ci zaskoczyć jubilata tak, że na pewno zapamięta ten dzień na bardzo długo (poparte doświadczeniem, testowaliśmy to wśród swoich znajomych)!

Już samo szukanie wskazówek i rozwiązywanie zagadek prowadzące do ukrytego prezentu wywoła w każdym dreszcz pozytywnych emocji. Poziom trudności dostosowujemy do wieku. Nie ma dla nas ograniczeń, bo dobra zabawa zależy od nastawienia J

Lokal posiada salę, w której możesz zorganizować imprezę niespodziankę wedle swoich upodobań. Oferujemy również catering.

W Team Exit imprezowicze mają do wyboru dwa pokoje zagadek: „Szpieg u Prezydenta” i „Piraci z Karaibów”. Wejście do nich przeniesie graczy w inny wymiar rzeczywistości. Drużyny będą mogły wspólnie pogłówkować, wykazać się sprytem i zjednoczyć siły, żeby się z nich wydostać. Czy zespół jubilata wygra? Nastawcie się na dobrą zabawę i przekonajcie się o tym sami!

W celu uzyskania szczegółowych informacji i dokonania rezerwacji terminu zapraszamy do kontaktu:
event@teamexit.pl
tel. 661 114 814

Gry z animatorem
Moda na gry planszowe wciąż nie przemija. Wręcz przeciwnie. Wyłącz komputer, wycisz telefon i pozwól by animator poprowadził Twoją rozgrywkę. Jasne są wszystkie zasady i reguły!
Niezapomniana impreza
Najpierw 60 minut na ucieczkę i wykonanie misji, a potem świetna zabawa przy grach planszowych. Każdy powód do zabawy jest dobry! A wszystko to w jednej lokalizacji – centrum Warszawy.
Prezent
W Team Exit prezenty nabierają większej mocy i zwiększają radość z ich otrzymania. Nie psujmy niespodzianki! :) Darczyńco – w odpowiednim czasie, przekażemy Ci wszystkie szczegóły.
Catering
Zbierz siły przed ucieczką lub uzupełnij energię po zleceniu. Catering dostosujemy tak by Twoje podniebienie było tak samo szczęśliwe jak Ty podczas zabawy u nas.

KONTAKT

Team Exit Sp. z o.o.
ul. Wilcza 33/45
00-544 Warszawa


22 110 27 26
biuro@teamexit.pl

Sprawdź jak dojechać

Chcesz wiedzieć o aktualnych promocjach i wydarzeniach? Zostaw swój email!

Uwaga! Mega promocja okresowa!

Od poniedziałku do piątku w godz. 10-16 studenci z legitymacją wchodzą za 25 zł/os. Osoba bez legitymacji wchodzi ze studentami za 30 zł/os. Minimalna liczba osób: 3.