ZABAWA DLA DZIECI

Czy pamiętacie czasy kiedy po powrocie ze szkoły rzucaliście plecak, jedliście obiad i biegliście na podwórko bawić się z innymi dziećmi? Często przenosiliśmy się wtedy w świat wyobraźni- smoków, potworów, piratów, szpiegów, dobrych wróżek, w którym wszystko było możliwe a zabawa była przednia (ubiegły wiek, Warszawa).

Jest rok 2016, czasy się zmieniają. Coraz trudniej jest oderwać dzieci od ekranów smartfonów, komputerów czy konsoli i zaproponować im w zamian coś, co pobudzi ich wyobraźnię i je zaciekawi. W escape roomie Team Exit wiemy jak tego dokonać!

Zabawa dla dzieci w nowoczesnych pokojach zagadek „Szpieg u Prezydenta” oraz „Piraci z Karaibów” to zupełna nowość w Warszawie. Gra przeniesie je w inny wymiar rzeczywistości. Uczesnitcy nauczą się współpracy w rówieśnikami, pobudzą swoją kreatywność, logiczne myślenie i spryt. Istnieje również możliwość zabawy poprzez rywalizację 2 grup w obu pokojach jednocześnie. Nie będzie czasu na nudę! Na pomyślne zakończenia misji szpiega w Białym Domu lub wydostanie się z pirackiego statku widmo jest tylko 60 minut, a wiadomo, że każdy lubi wygrywać! :)

Po godzinnej dawce emocji oferujemy zabawę dla dzieci przy grach planszowych również pod czujnym okiem prowadzących.

Nad bezpieczeństwem dzieci w każdym pokoju czuwa animator.
Doskonale bawią się u nas dzieci powyżej 8 roku życia! Team Exit to idealny pomysł na urodziny dla dzieci w Warszawie.

W zapytaniu prosimy podać proponowany termin zabawy.

W celu uzyskania szczegółowych informacji i dokonania rezerwacji terminu zapraszamy do kontaktu:
event@teamexit.pl
tel. 661 114 814

 

Integracja w grupie
Nie uda się wykonać misji bez współpracy. Uciekający czas i wspólny cel to idealne warunki do integracji grupy. Radość z wygranej zbliża jeszcze bardziej!
Doskonale bawią się u nas dzieci od 8 roku życia!
Nauka poprzez zabawe
Koncentracja przy wykonywaniu zleceń, operowanie ważnymi datami historycznymi i poznanie faktów geograficznych są bez wątpienia atutami zabawy u nas. Taka forma nauczania przynosi duże efekty i mobilizuje do nauki.
Opieka animatora
Bezpieczeństwo uczestników to nasza podstawowa zasada. Z każdą grupą dziecięcą bawi się co najmniej jeden animator. Prowadzi scenariusz, pomaga w rozgrywce i czuwa nad całą drużyną. Mamy duże doświadczenie w pracy z dziećmi!
Wyobraźnia
To podsumowanie wszystkiego i nie może jej u nas zabraknąć. Pozwala przenieść się w inne miejsce i dać upust wszystkim emocjom! Team Exit to idealne rozwiązanie czy na godzinne wyjście z kolegami czy rodzicami, a także niezapomniane urodziny dla dzieci.

KONTAKT

Team Exit Sp. z o.o.
ul. Wilcza 33/45
00-544 Warszawa


22 110 27 26
biuro@teamexit.pl

Sprawdź jak dojechać

Chcesz wiedzieć o aktualnych promocjach i wydarzeniach? Zostaw swój email!

Uwaga! Mega promocja okresowa!

Od poniedziałku do piątku w godz. 10-16 studenci z legitymacją wchodzą za 25 zł/os. Osoba bez legitymacji wchodzi ze studentami za 30 zł/os. Minimalna liczba osób: 3.