KUP VOUCHER

Imprezy firmowe w Warszawie

W wielu firmach co jakiś czas organizuje się imprezy firmowe, np. integracyjne. W takich przypadkach należy znaleźć odpowiednie miejsce spotkania, które sprawi, że każdy pracownik zapamięta je na długi czas. Dlatego też w naszym domu zagadek organizujemy wyjątkowe imprezy firmowe. W zależności od potrzeb stworzymy dla Was idealne warunki na integracje, jak również szkolenia.

Niewątpliwym atutem proponowanej przez nas oferty jest szkoleniowa lub konferencyjna sala do wynajęcia, w której możecie przeprowadzić różnego rodzaju szkolenia, np. z zakresu teambuildingu, podsumowania półrocza czy przedstawienia strategii przedsiębiorstwa.

Jak wyglądają konferencje i imprezy firmowe w naszym escape roomie?

Na samym początku zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami – telefonicznie lub mailowo. Aby przyjąć zamówienie, powinniśmy ustalić wspólnie z klientem datę spotkania, liczbę osób, a także przebieg spotkania – godziny wynajęcia sali konferencyjnej oraz pokoje zagadek. W zależności od liczby osób można dostosować także liczbę i rodzaj pokojów.

Dzięki takiej procedurze możemy zagwarantować idealne dopasowanie usługi do potrzeb danego klienta.

Nasz Dom Zagadek TEAM EXIT to idealne rozwiązanie dla każdej firmy, które pozwoli świetnie zintegrować pracowników, a także przeprowadzić różnego rodzaju spotkania czy konferencje. Skontaktuj się z nami już dziś!