KUP VOUCHER

Escape Room, imprezy firmowe, organizacja urodzin

Wiele osób kojarzy escape roomy wyłącznie jako kilka pokojów, w których można spędzić miło 60 minut i to wszystko. Jednak nie u nas! Proponujemy bowiem cały szereg dodatkowych, atrakcyjnych usług, dzięki którym możesz zorganizować niezapomniane spotkanie dla swoich przyjaciół czy nawet dzieci!

Przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykłe propozycje, wśród których jest np. organizacja wielu różnych imprez! Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie emocjonujące chwile w jednym z escape roomów.

Tego typu imprezy to nie wszystko! W naszej ofercie znalazły się także wyjątkowe imprezy firmowe, organizacja urodzin czy innowacyjna usługa – pokój mobilny!

Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz! Z chęcią wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, spełniając ich marzenia i plany na atrakcyjne spotkania!

 
Imprezy firmowe

Proponowana przez nas zabawa w pokoju zagadek to świetny sposób na integrację pracowników firmy. Dlatego też podejmujemy się organizacji emocjonujących imprez firmowych, zakończonych poczęstunkiem.

Pokój mobilny

Szukasz możliwości integracji pracowników w siedzibie Twojej firmy? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję – pokój mobilny. Wystarczy, że zarezerwujesz usługę oraz podasz nam rozstawienie pomieszczeń w Twojej firmie, a stworzymy tam idealny escape room!

Urodziny

Już od wielu lat niezwykle popularne jest organizowanie imprez okolicznościowych z okazji urodzin. W naszym pokoju zagadek w Warszawie znajdziesz cały szereg propozycji, dzięki którym wraz z rodziną czy przyjaciółmi spędzisz niesamowite chwile!