KUP VOUCHER

Pokój mobilny

Organizując imprezę firmową, często jest problem z dojazdem w inne miejsce niż praca, sala konferencyjna. TeamExit wychodzi temu naprzeciw. Jesteśmy w stanie przyjechać do Was i zorganizować profesjonalny escape room u Was w firmie, w sali konferencyjnej, lub innym wydzielonym przez Was pokoju.

 

Mobilny Escape Room nie odbiega jakością od pokoi stacjonarnych, co więcej posiada wiele właściwości których pokoje stacjonarne nie mają. Pokoje mobilne jesteśmy w stanie dopasować do waszego uznania, ilość zagadek, długość pokoju, czy scenariusz tak, aby wpisywał się w temat Waszej imprezy. Obecnie posiadamy scenariusze “Atlas Świata” opowiadający historię zaginionego podróżnika, oraz “Morderstwo z książką w tytule” w której gracze wcielają się w detektywów badających podejrzaną śmierć współ jednego z współgraczy. Jednak, jeżeli chcielibyście zagrać w waszą unikatową grę dajcie nam znać, a zrobimy mobilny pokój specjalnie dla was.

 

Podczas gry w pokoju mobilnym zapewniamy profesjonalną obsługę przez Mistrzów Gry, którzy przygotują pomieszczenia, opowiedzą o zasadach gry w Escape Roomie i będą pomagać i animować graczy przechodzących pokój.