KUP VOUCHER

Real Life Escape Room & Escape Game Warszawa, pokój zagadek

Ciekawi Cię co to jest Team Exit?
Usłyszałeś o najlepszym escape the room w Warszawie?
Uwielbiasz łamigłówki i zagadki rozwiązywane pod presją czasu?
Lubisz wyzwania i chcesz się sprawdzić?
Szukasz pomysłu na integrację grupową i firmową?

Tak naprawdę powód nie ma znaczenia...

Po prostu zbierz swój zespół i przygotuj się na godzinę pełną emocji i adrenaliny!

Team Exit to rozrywka z rodzaju Real Life Escape Rooms, zwana potocznie jako Room Escape, w której musisz zmierzyć się z serią zagadek, wykorzystać swoją inteligencję i kreatywność aby wydostać się z zamkniętego pokoju w 60 minut.
Tylko Team Exit gwarantuje jeszcze więcej zabawy i satysfakcji dzięki dodatkowym wyzwaniom, o których dowiesz się przed wejściem do pokoju. Każdy pokój to oddzielny scenariusz, który pozwoli Ci zanurzyć się w tajemniczej opowieści, o której długo nie będziesz mógł zapomnieć!
Wszystkie pokoje zostały szczegółowo zaprojektowane, by zaspokoić nawet najbardziej wymagający umysł i zmysł estetyczny, dzięki czemu Team Exit to jedyny room escape w Warszawie na światowym poziomie!
Odgadnij wszystkie zagadki, rozwiąż każdą łamigłówkę, zobacz coś, czego inni nie byli w stanie dostrzec. Wymieniaj wszystkie informacje z członkami swojego zespołu by mieć jakiekolwiek szanse na wyjście. Pamiętaj, że oprócz logicznego myślenia i sprytu, niezbędna jest czujność. Nigdy nie wiesz co Ci się przyda do ucieczki.
Urodziny, zaręczyny, wieczór kawalerski/panieński, randka, piątkowy wieczór, czy wtorkowe południe? Nie szukaj specjalnej okazji, zarezerwuj swój termin już teraz. Podejmij wyzwanie i popisz się sprytem!

Wygraj wyścig z czasem, zajmij pierwsze miejsce w rankingu i zdobądź nagrodę dla najlepszego team'u!

Wejdź i przekonaj się czy masz wszystko czego potrzeba by wyjść...