KUP VOUCHER
POZIOM TRUDNOŚCI
(8/10)
U d a n y c h u c i e c z e k
83%

Przygody Indiana J.

Warszawa Blue City

Zostań poszukiwaczem przygód wcielając się w rolę Indiany Jones'a. Przenosisz się w odległy świat do Aleksandryjskiej kopalni w której ukryty jest mityczny artefakt. Rozwiąż zagadki, pokonaj pułapki, zmyl Nazistów by pierwszy zdobyć Świętego Grala. Spiesz się......
SPRYT
(87%)
LOGIKA
(94%)
ZESPOŁOWOSC
(93%)
ZABAWA
(100%)
POZIOM TRUDNOŚCI
(7/10)
U d a n y c h u c i e c z e k
92%

SALOON

Warszawa Blue City

Podobno Black Chuck, słynny złoczyńca Dzikiego Zachodu, ukrył gdzieś złoto z poprzedniego skoku. Dostaliście przeciek, że łup znajduje się w saloonie na rogu Sun Street i West Road. Macie godzinę, zanim Black Chuck wróci do skrytki po swoją własność… I lepiej, żeby nie zastał...

SPRYT
(80%)
LOGIKA
(90%)
ZESPOŁOWOSC
(75%)
ZABAWA
(100%)
POZIOM TRUDNOŚCI
(7/10)
U d a n y c h u c i e c z e k
83%

EKSPEDYCJA NA MARSA

Warszawa Blue City

Jako grupa naukowców zostaliście wysłani na Marsa, żeby zbadać możliwość skolonizowania planety. Niestety w trakcie badań rzeczy wymknęły się pod kontroli… Nieznana forma życia, protomolekuła, zaczęła się rozmnażać w ekspresowym tempie i infekować ludzi oraz maszyny....

SPRYT
(87%)
LOGIKA
(95%)
ZESPOŁOWOSC
(50%)
ZABAWA
(100%)
POZIOM TRUDNOŚCI
(7/10)
U d a n y c h u c i e c z e k
90%

NARNIA

Warszawa Blue City

Razem z przyjaciółmi jesteście w starym domu Profesora. Zauważyliście, że pokój, który od zawsze był zamknięty, teraz jest otwarty - wkradacie się ukradkiem do środka, gdzie otwieracie starą szafę. Nagle znaleźliście się w Narni, bajkowym świecie, gdzie Biała Czarownica...

SPRYT
(95%)
LOGIKA
(95%)
ZESPOŁOWOSC
(70%)
ZABAWA
(100%)
POZIOM TRUDNOŚCI
(7/10)
U d a n y c h u c i e c z e k
78%

POWSTANIE WARSZAWSKIE

Warszawa Blue City

[POKÓJ EDUKACYJNY] Powstanie Warszawskie to jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Polski XX wieku.

Jesteście w starej kamienicy, gdzie znajdujecie pamiętnik Władka „Zawiszy”, opisujący jego przeżycia w trakcie walk. Macie 60 minut, aby poznać historię tajemniczego...

SPRYT
(80%)
LOGIKA
(85%)
ZESPOŁOWOSC
(70%)
ZABAWA
(100%)

Ciekawi Cię co to jest Team Exit?
Lubisz wyzwania i chcesz się sprawdzić?

O GRZE
Celem gry room escape jest rozwiązanie wszystkich zagadek i ucieczka z pokoju! Wykorzystaj wszystkie swoje zmysły, logiczne myślenie, spryt oraz zręczność i pobijaj rekordy czasowe. Team Exit gwarantuje również dodatkowe wyzwania!
CZAS GRY
Na każdy scenariusz przeznaczone jest aż 60 minut niezapomnianej rozrywki. Jest to maksymalny czas, aby wydostać się z zamkniętego pokoju.
TEAM BULDING
Wspólny cel, upływający czas i konieczność współpracy by wyjść… To wspaniałe warunki do teambuildingu! Wystarczy godzina, by wzmocnić Wasze wzajemne relacje.
DOBRA ZABAWA
Team Exit to przeniesienie się w inny wymiar rzeczywistości. Wszystko w jednym miejscu! Zagadki stworzone przy użyciu nowoczesnych technologii i materiałów najwyższej jakości gwarantują niezapomniane wspomnienia i emocje!
BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie zagadki zostały wielokrotnie przetestowane i są bezpieczne dla zdrowia. W przypadku jakiegokolwiek zagrożenia gra zostaje przerwana, a drzwi automatycznie otwarte. Dodatkowo cały obiekt jest monitorowany.
 • BITWA 1:1
  Idealna rozgrywka pomiędzy dwoma zespołami w pokojach o tym samym poziomie trudności. Który Team zdobędzie więcej punktów?
  DOJAZD
  Real Life Escape Game organizowany jest w lokalu firmy. Potrzebny jest tylko plan pomieszczenia i liczba uczestników.
  SALA KONFERENCYJNA
  Firmowe szkolenie, sesja team buildingu, a może rozrywka z animatorem i świetna zabawa przy grach planszowych? Wybierz opcję, która odpowiada Cie bardziej!
  ELASTYCZNIE
  Masz indywidualne potrzeby? Jesteśmy w stanie zaproponować szkolenia i integracje dopasowane do indywidualnych preferencji naszych klientów.

   Team Exit to idealne miejsce do tego, aby w samym sercu Warszawy zebrać firmowy zespół w celu integracji lub szkolenia.

  Escape room Team Exit posiada dostęp do sali konferencyjnej, która umożliwia organizacje szkoleń z zakresu teambuildingu czy cech lidera, spotkań podsumowujących mijający rok czy spotkań w celu przekazanie strategii firmy na kolejne kwartały.

  Po odbyciu panelu w sali konferencyjnej uczestnicy mają do dyspozycji wybraną ilość pokoi, w których można połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli rozrywkę i współpracę między pracownikami. Tylko tutaj masz szansę wykazać się swoimi dodatkowymi zdolnościami i kto wie, może wysunąć się na pozycje lidera w swoim zespole?
  Real Life Escape Rooms to wejście do pokoju pełnego zagadek, w którym wraz z drużyną będziesz musiał wykazać się ponadprzeciętnym intelektem i kreatywnym myśleniem. Dodatkowo, aby opuścić pokój w wymaganym czasie, niezbędnym jest nieustanna komunikacja, wymiana informacji i współpraca, a wszystko to pod presją czasu...

  Team Exit to doskonałe miejsce, by zintegrować i przygotować zespół do (nie)codziennych wyzwań w miejscu pracy. Przyjdź i sprawdź swój zespół!

  Dzięki rozbudowanej ofercie pokoi i sali konferencyjnej Team Exit oferuje szeroką gamę możliwości dla klientów korporacyjnych, między innymi:

  • sesja teambuildingu
  • integracja nowych pracowników w zespole
  • rekrutacja w miejscu innym niż zwykle.

  Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie według potrzeb i wytycznych klienta. Istnieje możliwość zamówienia cateringu do lokalu.

  Firmy koszty mogą uregulować z funduszu socjalnego.
  Zapraszamy do kontaktu:
  biuro.bc@teamexit.pl
  tel. 607 902 222

  Formularz kontaktowy

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 • INTEGRACJA W GRUPIE
  Lorem ipsum dolor
  Proin auctor tortor ligula, eu pretium libero pulvinar vitae. Mauris consectetur eget odio eget tristique. Cras dapibus malesuada dignissim. Etiam commodo leo eu nisi cursus, id scelerisque ante ultrices
  Nulla facilisi
  Integer accumsan metus eget diam ornare placerat. Vestibulum vel libero mauris. Sed condimentum pretium ex, ut blandit ex aliquet quis. Integer dignissim fermentum sem, sit amet semper ex maximus sed.

  Organizując imprezę firmową, często jest problem z dojazdem w inne miejsce niż praca, sala konferencyjna. TeamExit wychodzi temu naprzeciw. Jesteśmy w stanie przyjechać do Was i zorganizować profesjonalny escape room u Was w firmie, w sali konferencyjnej, lub innym wydzielonym przez Was pokoju.

   

  Mobilny Escape Room nie odbiega jakością od pokoi stacjonarnych, co więcej posiada wiele właściwości których pokoje stacjonarne nie mają. Pokoje mobilne jesteśmy w stanie dopasować do waszego uznania, ilość zagadek, długość pokoju, czy scenariusz tak, aby wpisywał się w temat Waszej imprezy. Obecnie posiadamy scenariusze “Atlas Świata” opowiadający historię zaginionego podróżnika, oraz “Morderstwo z książką w tytule” w której gracze wcielają się w detektywów badających podejrzaną śmierć współ jednego z współgraczy. Jednak, jeżeli chcielibyście zagrać w waszą unikatową grę dajcie nam znać, a zrobimy mobilny pokój specjalnie dla was.

   

  Podczas gry w pokoju mobilnym zapewniamy profesjonalną obsługę przez Mistrzów Gry, którzy przygotują pomieszczenia, opowiedzą o zasadach gry w Escape Roomie i będą pomagać i animować graczy przechodzących pokój.

  Formularz kontaktowy

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 • Gry z animatorem

  Moda na gry planszowe wciąż nie przemija. Wręcz przeciwnie. Wyłącz komputer, wycisz telefon i pozwól by animator poprowadził Twoją rozgrywkę. Jasne są wszystkie zasady i reguły!

  Niezapomniana impreza
  Najpierw 60 minut na ucieczkę i wykonanie misji, a potem świetna zabawa przy grach planszowych. Każdy powód do zabawy jest dobry! A wszystko to w jednej lokalizacji – centrum Warszawy.
  Prezent
  W Team Exit prezenty nabierają większej mocy i zwiększają radość z ich otrzymania. Nie psujmy niespodzianki! :) Darczyńco – w odpowiednim czasie, przekażemy Ci wszystkie szczegóły.
  Catering
  Zbierz siły przed ucieczką lub uzupełnij energię po zleceniu. Catering dostosujemy tak by Twoje podniebienie było tak samo szczęśliwe jak Ty podczas zabawy u nas.

  Zastanawiasz się co tym razem wymyślić z okazji urodzin dla bliskiej Ci osoby? Skończyły Ci się oryginalne pomysły na niespodzianki? Kino, teatr, restauracja, kręgle to nie koniec możliwości w Warszawie! Urodziny w Team Exit z pewnością będą niezapomnianym wydarzeniem dla każdego bez względu na wiek!

  Pomożemy Ci zaskoczyć jubilata tak, że na pewno zapamięta ten dzień na bardzo długo (poparte doświadczeniem, testowaliśmy to wśród swoich znajomych)!

  Już samo szukanie wskazówek i rozwiązywanie zagadek wywoła w każdym dreszcz pozytywnych emocji. Poziom trudności dostosowujemy do wieku. Nie ma dla nas ograniczeń, bo dobra zabawa zależy od nastawienia J

  Lokal posiada salę, w której możesz zorganizować imprezę niespodziankę wedle swoich upodobań. Oferujemy również catering.

  W Team Exit imprezowicze mają do wyboru cztery pokoje zagadek: „Eskpedycja na Marsa", „Powstanie Warszawskie", „Narnia" oraz „Saloon" . Wejście do nich przeniesie graczy w inny wymiar rzeczywistości. Drużyny będą mogły wspólnie pogłówkować, wykazać się sprytem i zjednoczyć siły, żeby się z nich wydostać. Czy zespół jubilata wygra? Nastawcie się na dobrą zabawę i przekonajcie się o tym sami!

  W celu uzyskania szczegółowych informacji i dokonania rezerwacji terminu zapraszamy do kontaktu:
  biuro.bc@teamexit.pl
  tel. 607 902 222

  Formularz kontaktowy

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 • INTEGRACJA W GRUPIE
  Nie uda się wykonać misji bez współpracy. Uciekający czas i wspólny cel to idealne warunki do integracji grupy. Radość z wygranej zbliża jeszcze bardziej! Doskonale bawią się u nas dzieci od 8 roku życia!
  NAUKA POPRZEZ ZABAWE
  Koncentracja przy wykonywaniu zleceń, operowanie ważnymi da tami historycznymi i poznanie faktów geograficznych są bez wątpienia atutami zabawy u nas. Taka forma nauczania przynosi duże efekty i mobilizuje do nauki.
  OPIEKA ANIMATORA
  Bezpieczeństwo uczestników to nasza podstawowa zasada. Z każdą grupą dziecięcą bawi się co najmniej jeden animator. Prowadzi scenariusz, pomaga w rozgrywce i czuwa nad całą drużyną. Mamy duże doświadczenie w pracy z dziećmi!
  WYOBRAŹNIA
  To podsumowanie wszystkiego i nie może jej u nas zabraknąć. Pozwala przenieść się w inne miejsce i dać upust wszystkim emocjom! Team Exit to idealne rozwiązanie czy na godzinne wyjście z kolegami czy rodzicami, a także niezapomniane urodziny dla dzieci.

  Czy pamiętacie czasy kiedy po powrocie ze szkoły rzucaliście plecak, jedliście obiad i biegliście na podwórko bawić się z innymi dziećmi? Często przenosiliśmy się wtedy w świat wyobraźni- smoków, potworów, piratów, szpiegów, dobrych wróżek, w którym wszystko było możliwe, a zabawa była przednia (ubiegły wiek, Warszawa). Jest rok 2018, czasy się zmieniają.

  Coraz trudniej jest oderwać dzieci od ekranów smartfonów, komputerów czy konsoli i zaproponować im w zamian coś, co pobudzi ich wyobraźnię i je zaciekawi. W escape roomie Team Exit wiemy jak tego dokonać! Zabawa dla dzieci w nowoczesnych pokojach zagadek „Eskpedycja na Marsa",  „Powstanie Warszawskie", „Narnia" oraz „Saloon" to zupełna nowość w Warszawie. Gra przeniesie je w inny wymiar rzeczywistości. Uczesnitcy nauczą się współpracy w rówieśnikami, pobudzą swoją kreatywność, logiczne myślenie i spryt.

  Istnieje również możliwość zabawy poprzez rywalizację 2 grup w obu pokojach jednocześnie. Nie będzie czasu na nudę! Na pomyślne zakończenia misji na Marsie lub wydostanie się ze skarbem z Saloon-u jest tylko 60 minut, a wiadomo, że każdy lubi wygrywać! :)

  Doskonale bawią się u nas dzieci powyżej 8 roku życia! Team Exit to idealny pomysł na urodziny dla dzieci w Warszawie.